TERASOVÁ PRKNA WOODPLASTIC

TERASY FOREST

Povrch prken zdobí reliéf evokující luxusní exotické dřevo. Výrazná textura teras FOREST pomáhá zvyšovat bezpečnost při pohybu na terase. WPC – Dřevoplastové terasy FOREST jsou vhodnou volbou pro každého, kdo preferuje kombinaci přirozeného vzhledu a výrazného designu. Vybírat můžete ze 2 šířek prkna PREMIUM/MAX.

WOODPLASTIC
WOODPLASTIC

TERASY FOREST PLUS

Nadčasový design dodává terasám FOREST PLUS výrazný přírodní vzor v kombinaci s nepravidelným žíháním, které podtrhuje exotický vzhled WPC teras a umocňuje dojem opravdového dřeva. S terasovými prkny WOODPLASTIC FOREST PLUS nebudete vnímat běžné nečistoty, které se na povrchu teras usazují.

TERASY STAR

WPC Terasy STAR nabízejí moderní design vytvářející čisté linie díky svému drážkovanému vzhledu. Drážkování zároveň pomáhá zvyšovat bezpečnost při pohybu na terase a činí tak z teras STAR ideální volbu k bazénům a vířivkám. Pokud se nemůžete rozhodnout, WPC terasa STAR je pro Vás nejlepší volba.

WOODPLASTIC

TERASY NATUR PLUS

WPC Dřevoplastové terasy Natur Plus nabízejí přírodní vzhled prken s jemným žíháním. Nerovnoměrná pigmentace dodává terase ještě přirozenější vzhled a umožňuje snadno sladit s ostatními prvky v exteriéru. Probarvení pomáhá zvýraznit dřevěnou texturu povrchu a zároveň je velmi praktické, protože na terase nejsou tolik vidět případně nečistoty.

TERASY RUSTIC

Zatím nejnovější povrch RUSTIC navozuje pocit drásaného dřeva. Na výběr jsou dva profily TOP a MAX. WPC Terasa RUSTIC v profilu TOP má zcela odlišné spáry, které se důmyslně překrývají. Už nic nezapadne do mezer mezi prkny a ve spárách nezůstanou žádné nečistoty. S MAXEM získáte MAXimálně široké a elegantní prkno.

WOODPLASTIC
WOODPLASTIC
WOODPLASTIC
WOODPLASTIC
WOODPLASTIC
WOODPLASTIC
WOODPLASTIC

WPC REALIZACE

INSPIRACE PRO VÁŠ ZÁMĚR

WPC TERASY

slamazdenek@email.cz

Ing. Zdeněk Sláma
Medkova 1580/12
500 02 Hradec Králové

IČO: 45937095
DIČ: CZ6601020503

+420 608 544 000

Ing. ZDENĚK SLÁMA
Královehradecký kraj
výroba, obchod, provádění staveb

+420 776 377 568

DAVID PAZDERA
Olomoucký kraj
výroba, obchod, provádění staveb

Sledujte nás

-15 %

LETNÍ AKCE NA CELOU TERASU

akce prodloužena do 30.9.

Užívejte si radovánek na nové terase WOODPLASTIC ®  Terafest s exkluzivní nabídkou -15%.
Tato sleva platí na kompletní celou terasu včetně příslušenství. AKCE pro velký zájem prodloužena do 30. 9. 2023.
Proto neváhejte a objednávejte u nás ještě dnes.