REFERENCE

HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

5/5

Celkem z 11 hlasů

Napsali o nás

Jelínkovi

5/5

Velmi doporučuji pana Slámu a jeho team. Počáteční jednání proběhla naprosto profesionálně a stejně tak i realizace, která je perfektní. Jsme nadmíru spokojeni. Terase je nádherná. Samotná práce trvala necelé 3 dny a vše šlo jak na drátku. Vše měli připravené a po dokončení si vše uklidili. Pana Slámu mohu vřele doporučit

Svrčkovi

5/5

Naši spolupráci s Ing. Slámou považuji za prakticky ideální obchodní případ. Od prvního kontaktu až po dokončení vše probíhalo jak podle učebnice. Už ve fázi plánování nám vyšel maximálně vstříc a to hlavně časově. Ing. Sláma i všichni jeho kolegové odvedli při vlastní realizaci perfektní profesionální práci. Byla radost je pozorovat. Oceňuji profesionální zpracování i těch nejmenších detailů. Musím maximálně ocenit jejich vstřícnou komunikaci s námi. Všechny naše „výmysly“ dokázali vyřešit, i když se s nimi seznámili až v okamžiku vlastní realizace. Dík tomu máme v několika místech terasy zásuvky v podlaze, zamaskovanou ošklivou betonovou patku pod sloupem a obvodové lišty jsou provedené přesně tak, jak jsme si představovali. Ještě jednou vřelý dík. Ing. Slámu s jeho týmem můžu všem doporučit.

Hamáčkovi

5/5

Velmi doporučuji spolupráci s panem Ing. Slámou. Oceňuji vstřícný a profesionální přístup a především vynikající provedení naší atypické zakázky – obklad stávajícího kovového zábradlí terasovými prkny. Čas mezi objednávkou a dodáním díla netrval ani 14 dnů. Pány neodradila ani nepřízeň počasí a vše dokončili přesně tak, jak slíbili.

Součkovi

5/5

Pana Slámu a jeho team mohu také jen doporučit. Příjemný, profesionální, precizní, spolehlivý v kombinaci s kvalitním českým výrobkem je to ideální volba. Děkujeme za krásnou práci a přejeme spousty spokojených zákazníků.

Hulajová Ivana

5/5

Jednání s panem Ing. Zdeňkem Slámou bylo velmi profesionální. O dané problematice má velké množství informací a dané problematice opravdu rozumí. Navíc jeho nabídka, co se týče rozsahu barev, tvarů a hlavně kvality přesahuje vysoce ostatní nabídky. Samozřejmě, že daná kvalita materiálu se odrazí i v ceně, ale ta naprosto odpovídá požadované kvalitě. I průběh realizace byl bezproblémový a ve vysoké kvalitě a s přizpůsobením se požadavkům zákazníka. Mohu doporučit pana Ing. Zdeňka Slámu k realizaci jakékoli terasy.

Hulajová Ivana

5/5

Terasa kolem bazénu

Břouškovi

5/5

Od prvního kontaktu až po výslednou realizaci naprosto bezproblémová a přátelská komunikace s panem Slámou a jeho spolupracovníky, schopnost a ochota přijímat a navrhovat operativní změny a atypická řešení, spolehlivost ohledně smluvených termínů jednání a montáže. Montáž pečlivá, v klidu a pohodě, ochota dělat i skutečně špinavou a prašnou práci při potřebné úpravě zednických prací, navíc v loňských tropických vedrech, a to vše s úsměvem, vtipem a legrací :-). Ještě jednou moc děkujeme a přejeme, ať bez problémů překonáte současnou virovou krizi a hodně dalších spokojených zákazníků.

Ing. Jakub Zrzavý

5/5

Pan Sláma odvedl skvělou práci, časově i projektově nám vyšel maximálně vstříc, zaměření i pokládka proběhla velmi profesionálně. Mohu jen doporučit! Díky.

Jindřiška Bartáková

5/5
Po předchozích zkušenostech jsem uvítala vstřícné jednání a pečlivě odvedenou práci. Příjemná změna 👍

Pavel Petřík

5/5

Na jaře v r. 2019 jsme požádali p. Slámu o montáž terasy. P. Sláma byl ochotný a vyhověl a poradil se svou letitou praxí a vše zrealizoval pro naší úplnou spokojenost. Vřele doporučujeme. Petřík

Veronika Dohnalová

5/5

Velice kvalitně provedená práce a naprostá spokojenost

Byl nám udělen titul
TERASA ROKU 2019 a TERASA ROKU 2020

slamazdenek@email.cz

Ing. Zdeněk Sláma
Medkova 1580/12
500 02 Hradec Králové

IČO: 45937095
DIČ: CZ6601020503

+420 608 544 000

Ing. ZDENĚK SLÁMA
Královehradecký kraj
výroba, obchod, provádění staveb

+420 776 377 568

DAVID PAZDERA
Olomoucký kraj
výroba, obchod, provádění staveb