REFERENCE

HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

5/5

5/5 Celkem z 22 hlasů

Napsali o nás

Martin Brandejs

5/5

Jak jsme se dohodli – tak bylo. Jen kdyby bylo takových řemeslníků víc, to by byl život jednoduší !!

Gabriela Kopřivová

5/5

Ďakujeme p.Slámovi za skvelý prístup pri riešení a pokládke našej terasy. Precíznu prácu, profesionalitu a jednanie na vysokej úrovni nejde ohodnotiť inak než 5*. Lepší pocit z našej kvalitnej novej terasy mať ani nemôžeme! Kopřivovi

Součkovi

5/5

Pana Slámu a jeho team mohu také jen doporučit. Příjemný, profesionální, precizní, spolehlivý v kombinaci s kvalitním českým výrobkem je to ideální volba. Děkujeme za krásnou práci a přejeme spousty spokojených zákazníků.

Hulajová Ivana

5/5

Jednání s panem Ing. Zdeňkem Slámou bylo velmi profesionální. O dané problematice má velké množství informací a dané problematice opravdu rozumí. Navíc jeho nabídka, co se týče rozsahu barev, tvarů a hlavně kvality přesahuje vysoce ostatní nabídky. Samozřejmě, že daná kvalita materiálu se odrazí i v ceně, ale ta naprosto odpovídá požadované kvalitě. I průběh realizace byl bezproblémový a ve vysoké kvalitě a s přizpůsobením se požadavkům zákazníka. Mohu doporučit pana Ing. Zdeňka Slámu k realizaci jakékoli terasy.

Břouškovi

5/5

Od prvního kontaktu až po výslednou realizaci naprosto bezproblémová a přátelská komunikace s panem Slámou a jeho spolupracovníky, schopnost a ochota přijímat a navrhovat operativní změny a atypická řešení, spolehlivost ohledně smluvených termínů jednání a montáže. Montáž pečlivá, v klidu a pohodě, ochota dělat i skutečně špinavou a prašnou práci při potřebné úpravě zednických prací, navíc v loňských tropických vedrech, a to vše s úsměvem, vtipem a legrací :-). Ještě jednou moc děkujeme a přejeme, ať bez problémů překonáte současnou virovou krizi a hodně dalších spokojených zákazníků.

Ing. Jakub Zrzavý

5/5

Pan Sláma odvedl skvělou práci, časově i projektově nám vyšel maximálně vstříc, zaměření i pokládka proběhla velmi profesionálně. Mohu jen doporučit! Díky.

Jindřiška Bartáková

5/5
Po předchozích zkušenostech jsem uvítala vstřícné jednání a pečlivě odvedenou práci. Příjemná změna 👍

Pavel Petřík

5/5

Na jaře v r. 2019 jsme požádali p. Slámu o montáž terasy. P. Sláma byl ochotný a vyhověl a poradil se svou letitou praxí a vše zrealizoval pro naší úplnou spokojenost. Vřele doporučujeme. Petřík

David

5/5

Děkuji za přístup a za perfektně odvedenou práci. Mame díky Vám krásnou a kvalitní terasu.Doporučuji všem.

Veronika Dohnalová

5/5

Velice kvalitně provedená práce a naprostá spokojenost

Hamáčkovi

5/5

Velmi doporučuji spolupráci s panem Ing. Slámou. Oceňuji vstřícný a profesionální přístup a především vynikající provedení naší atypické zakázky – obklad stávajícího kovového zábradlí terasovými prkny. Čas mezi objednávkou a dodáním díla netrval ani 14 dnů. Pány neodradila ani nepřízeň počasí a vše dokončili přesně tak, jak slíbili.

Svrčkovi

5/5

Naši spolupráci s Ing. Slámou považuji za prakticky ideální obchodní případ. Od prvního kontaktu až po dokončení vše probíhalo jak podle učebnice. Už ve fázi plánování nám vyšel maximálně vstříc a to hlavně časově. Ing. Sláma i všichni jeho kolegové odvedli při vlastní realizaci perfektní profesionální práci. Byla radost je pozorovat. Oceňuji profesionální zpracování i těch nejmenších detailů. Musím maximálně ocenit jejich vstřícnou komunikaci s námi. Všechny naše „výmysly“ dokázali vyřešit, i když se s nimi seznámili až v okamžiku vlastní realizace. Dík tomu máme v několika místech terasy zásuvky v podlaze, zamaskovanou ošklivou betonovou patku pod sloupem a obvodové lišty jsou provedené přesně tak, jak jsme si představovali. Ještě jednou vřelý dík. Ing. Slámu s jeho týmem můžu všem doporučit.

Jelínkovi

5/5

Velmi doporučuji pana Slámu a jeho team. Počáteční jednání proběhla naprosto profesionálně a stejně tak i realizace, která je perfektní. Jsme nadmíru spokojeni. Terase je nádherná. Samotná práce trvala necelé 3 dny a vše šlo jak na drátku. Vše měli připravené a po dokončení si vše uklidili. Pana Slámu mohu vřele doporučit

Kubíčkovi

5/5

Veškerá komunikace, realizace a výsledek provedené práce si zaslouží to nejlepší ocenění. Pan Ing. Sláma je velmi příjemný a vysoce kvalifikovaný ve svém oboru. Jsme velmi rádi, že jsme zvolili výběr této firmy.

Šebkovi

5/5

Spolupráci s panem Ing. Slámou a jeho teamem mohu vřele doporučit všem, co chtějí skvěle a profesionálně odvedenou práci. Od prvního telefonátu až po samotnou realizaci bylo vše bez problému, opravdu perfektní přátelské jednání. Montáž terasy kolem bazénu proběhla 1.prosince, venku byl 1°C a pánové dělali pečlivě vše do posledního detailu – pan Sláma stále s úsměvem. Velice děkujeme za nádhernou terasu!

Gloserovi

5/5

Terasu? Pak určitě z plných WPC prken. Montáž? Pak s jistotou od pana Slámy. Datum realizace: červen 2021 Montáž terasy panem Ing. Slámou a jeho týmem proběhla na vyšší než profesionální úrovni. Jsme naprosto spokojeni, každý detail je skvělá milimetrová práce. S ostatním bychom se již jen opakovali. Děkujeme.

Petr a Jana Kašparovi

5/5

S panem Ing. Zdeňkem Slámou jsme byli velice spokojeni. Musíme ocenit nejen provedení a kvalitu prací, ale také úroveň komunikace, rychlost a operativnost. Pana inženýra budeme doporučovat všem svým známým a přejeme mu co nejvíce spokojených zákazníků jako jsme my.

Skácelovi

5/5

Práci pana Slámy a jeho týmu můžu jen chválit a všude vřele doporučuji. Bravurně si poradil se všemi překážkami, které měl s naší vyspádovanou terasou v prvním patře domu. Výsledek je dokonalý, podlaha je jedním slovem perfektní. Přátelské jednání a profi přístup přinesl vzájemnou spokojenost s výsledkem. Děkujeme !

Hana Štěpánová

5/5

S terasami a celkovou prací jsme velmi spokojeni. Jednání pana Slámy bylo milé a profesionální. Vše proběhlo na jedničku s hvězdičkou, můžeme jenom doporučit.

Jan Brendl

5/5

Trochu se pánové u me „natrapili“,ale vsechno dopadlo na jednicku.Dekuju panu Slamovi i za velmi slusne jednáni a pristup k veci,ktere uz se dnes malo vidi a slysi. Preju hodne zdaru do dalsi prace.

Jiří Bárta

5/5

Pana Slámu a jeho tým můžeme plně doporučit. Perfektní profesionální komunikace a přístup od začátku až do konce a také perfektně do nejmenších detailů odvedená práce . Nádhernou terasu nám namontovali v červenci 2021 a od té doby si ji jen užíváme.

Simonovi

5/5

Chtela bych timto velmi podekovat panu Slamovi za realizaci terasy a steny se sprchou v kombinaci se stenou pro rostliny. Ocenuji profesionalni pristup, perfektne odvedenou praci, spolehlivost a hlavne vyslednou realizaci. Jsme opravdu velmi spokojeni a doporucujeme praci pana Slamy a jeho tymu, ale zaroven i produkt WPC.

Byl nám udělen titul
MONTÁŽNÍK ROKU 2021
TERASA ROKU 2020 a 2019

slamazdenek@email.cz

Ing. Zdeněk Sláma
Medkova 1580/12
500 02 Hradec Králové

IČO: 45937095
DIČ: CZ6601020503

+420 608 544 000

Ing. ZDENĚK SLÁMA
Královehradecký kraj
výroba, obchod, provádění staveb

+420 776 377 568

DAVID PAZDERA
Olomoucký kraj
výroba, obchod, provádění staveb

Sledujte nás

-15 %

LETNÍ AKCE NA CELOU TERASU

akce prodloužena do 30.9.

Užívejte si radovánek na nové terase WOODPLASTIC ®  Terafest s exkluzivní nabídkou -15%.
Tato sleva platí na kompletní celou terasu včetně příslušenství. AKCE pro velký zájem prodloužena do 30. 9. 2023.
Proto neváhejte a objednávejte u nás ještě dnes.